• Poníky

• Deti sa v areáli materskej školy vozili na poníkoch. Poníky boli krotké a vedené skúsenými ošetrovateľmi Deti mali radosť nielen z jazdy, ale aj s pohladenia poníkov. Na záver ich odmenili chutnou mrkvičkou a jabĺčkami.

• Výlet vláčikom Blaváčikom

• Dňa 7.6.2023 sme boli na výlete vláčikom Blaváčikom. Po príchode vláčiku sme doň nastúpili pred materskou školou a počas cesty historickou časťou Bratislavy, sme sledovali niektoré známe budovy mesta ako Slovenský rozhlas, Prezidentský palác, Bratislavský hrad,Slovenské národné múzeum a iné. Vláčik nás odviezol naspäť do škôlky, kde si deti pochutili na dobrotách, ktoré im pripravili rodičia.

• DEŇ DETÍ

• 1. júna oslavujú deti na celom svete svoj veľký Deň. V našej materskej škole sme vo štvrtok 1.6. pre deti pripravili nafukovací hrad, kde sa deti do sýtosti vyšantili a zabavili. Ale to ani zďaleka nebolo všetko, pokračovali sme aj v piatok. Pani učiteľky pripravili pre deti program plný hier, súťaží a zaujímavých aktivít. Spolu s deťmi sme si tento deň veľmi užili.